Sziasztok!
Megnyitja kapuit a blog. Nem vagyok elég jártas a blogolásban, de igyekszek fejlődni.
Örülök a sok építő kritika jellegű kritikáknak.
Ma egy
Vissza a suliba posztot hoztam nektek.
Vágjunk is bele.
Augusztusban az összes bolt feltölti polcait, iskolás kellékekkel.
A vásárlás jó dolog. Majdnem mindenki várja, hogy bevásároljon a sulira, de magát az iskolát már nem igen.
Házi feladat tippek:
Tegyük hangulatosabbá a házi írást. Pár növénnyel, és gyertyával hangulatosabbá tehetjük az íróasztalainkat.
Fontos, hogy az íróasztalnál sok legyen a fény. Rakhatunk füzért is, de egy asztali lámpa is megteszi.
Én sose szeretem, ha a tanszereimért, a tollaimért, meg az ilyen picike dolgokért mászkálni kell a szoba egyik feléből a másikba. Jó ha van egy kis polcunk vagy fiókunk az asztalon.
1, A házi feladat írást/tanulást fontos, hogy nyugodt környezetbe végezzük.
2, 30 percenkén vagy 1 óránként igyunk meg egy pohár vizet, NE CUKROSAT.
3, A tantárgyak között pihenj 5 percet. Csekkold az üzeneteidet, hallgass meg egy zenéz, vagy nézz meg egy videót.
4, Tanulj színesen! Húzd ki a tankönyvben a lényeget.
Húzz ki egy mondatot.
A kutya vagy eb ujjon járó emlős ragadozó állat, a szürke farkas egy már kihalt alfajának házasított formája.
A mondatból kulcsszavakat lehet kiemelni, ezeket írd le egy lapra, és ragaszd fel a könyvbe arra az oldalra, vagy a füzetedbe.
Húzz, emelj, ragassz!!!
5, A határidőnapló, vagy a nagyobb diáknaptár elengedhetetlen.